מוצרים נלווים לנגררים

לכל נגרר יש מגוון רחב של מוצרים שנלווים והכל תלוי בצורך שלכם מהנגרר, יש אפשרות לשים סנדל לרכב, שישב על גלגל הנגרר וישמור עליו בפני גניבה, יש מחזירי אור, גלגל ספייר, ודברים שהם חייבים בכל נגרר לפי תקנון משרד התחבורה המחייבים את האיבזור המיניאלי לשם בטיחות הנסיעה עם הנגרר, יש אפשרות לתוסף של מתקן לשינוע של אופניים המתאים לכל סוגי הרכבים, אנו כאן לתת לכם מענה, צרו איתנו קשר, ואני נשמח לתת לכם מענה מקצועי לכל הקשום לנגררים ולאיבזורו.

מה עוד אפשר להוסיף....

קיימת אפשרות להוסיף אביזרים לנגרר חדש או לעשות התאמה מחדש של נגרר משומש אותו ברצונכם לקנות או לשכור. כל האביזרים הם מהאיכות הגבוהה ביותר שיש ועומדים בתקנות משרד התחבורה כך שהוספת האביזרים לא תהווה בעיה במעבר טסט. 

בנוסף אנו מכינים את הנגרר שלכם לטסט וכן לרישום ורישוי נגררים ע"י הסמכה ניתנה לנו ממשרד התחבורה.

גומיות לברזנט 5

צמיגים לנגרר 7

שאקל אבטחה 6

אביזרים שחייב כל נגרר

לכל נגרר יש את הסטנדרט שחיב, כמוג למשל גלגל ספייר, וו לגרור את הנגרר ממקום למקום, את הוו מתקינים על הרכב, וחלק ממנו מותקן על הנגרר כך שניתן יהיה לשנע אותו ממקום למקום, מחזירי אור לשם ביטחון ושיוכלו לראות את הנגרר מכל כיוון גם בשעות הלילה, לכך גם חובה פנס ברקס.


אז למה צריכים אביזרים לרכב?

במקרה של בלאי, של נגרר ישן, או שצריך להכין נגרר לטסט, גם הפנסים וגם מחזירי אור חייבים להיות תקינים וברורים, כך שיש צורך לחדש ולשמור על האיבזור הנכון ולשמור על בטיחות בדרכים עם הנגרר לרכב.

משרד התחבורה, ומשטרת ישראל שמים דגש על הבטיחון בדרכים, במיוחד במקרה של תוסף לרכב כמו נגרר לרכב, חשוב מאד שהנגרר יהיה מוכן ובטוח שלא לסכן אנשים אחרים .

מתקן לנגרר ומשאית 13

פנסים 16

מחזירי אור 19

ארגזי כלים לנגרר 22

רגליות לחניה 25

כוננות לאופנועי ים 14

צירים לדלתות 20

פלטות לווים 23

רגליות 26

סולם מתקפל 30

כנפיים מפח לנגרר ומשאית  12

פוש פל 15

פנס משאית ונגרר 18

כפות ריתום 21

רגל ייצוב 24

צירים נבות 27